بازدید کننده 1032 سه شنبه 23 آبان 1402 گروه: عمومی چاپ

کاربران مرورگر اج به زودی می‌توانند از قابلیت ترجمه ویدئو در این مرورگر بهره‌مند شوند. طبق گزارش‌های منتشر شده مایکروسافت در حال توسعه این قابلیت روی مرورگر وب خود است.

یکی از افشاگران دنیای فناوری به نام Leopeva64 در ایکس در مورد ویژگی‌های مربوط به این قابلیت اطلاعاتی را منتشر کرده است. طبق این اطلاعات این ترجمه خودکار در مرورگر اج به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند ویدیوهای دارای زبان‌های مختلف را مشاهده و آن را درک کنند.

حال حاضر این قابلیت به صورت آزمایشی روی مرورگر در حال استفاده است و و در نسخه کاناری ارائه می‌شود. نظر می‌رسد این ویژگی شبیه به سرویس ترجمه زیرنویس‌ها در یوتیوب به کاربران عرضه شود. هنوز اطلاعات دقیق‌تری در مورد نحوه عملکرد این قابلیت ترجمه ارائه نشده است. اما به نظر می‌رسد از طریق گزینه ترنسلیت و قرار دادن موس روی آن بتوان زبان مورد نظر را انتخاب و زیرنویس مذکور را در زمان نمایش مشاهده کرد. طی اطلاعات منتشر شده این ویژگی می‌تواند به چهار زبان انگلیسی اسپانیایی روسی و فرانسوی به کاربران در ترجمه ویدیوها کمک کند.

دیدگاه شما کاربران گروه طراحی وب بالسا در طراحی وب سایت در شیراز در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید


به اشتراک بگذارید