بازدید کننده 226 دوشنبه 22 آبان 1402 گروه: عمومی چاپ

این نمونه ها شامل وب سایت های مختلفی در زمینه های مختلف هستند. این نمونه ها عبارتند از:

طراحی وب سایت های موفق

برای الهام گیری و یادگیری از طراحی وب سایت های موفق، می توانید به نمونه های زیر مراجعه کنید:

Airbnb: یک وب سایت برای اجاره و رزرو خانه ها و اقامتگاههای مختلف در سراسر جهان است که دارای طراحی ساده، زیبا، کاربردی و واکنش گرا است. این وب سایت از رنگ ها، تصاویر، فونت ها و انیمیشن های مناسب برای ایجاد جذابیت و اعتماد استفاده میکند. همچنین از فرمها، منوها، دکمه ها و لیست های تعاملی برای ایجاد راحتی و سرعت در جستجو و رزرو استفاده میکند .

Netflix: یک وب سایت برای تماشای آنلاین فیلم ها و سریال های مختلف است که دارای طراحی شیک، مدرن، کارای و جذاب است. این وب سایت از رنگ ها، تصاویر، فونت ها و انیمیشن های مناسب برای ایجاد حس سینمایی و هیجان استفاده می کند. همچنین از منوها، دکمه ها، لیست ها و جعبه های تعاملی برای ایجاد انتخاب و پیشنهاد مناسب برای کاربران استفاده می کند .

Medium: یک وب سایت برای خواندن و نوشتن مقالات در زمینه های مختلف است که دارای طراحی ساده، شفاف، کاربردی و زیبا است. این وب سایت از رنگ ها، تصاویر، فونت ها و انیمیشن های مناسب برای ایجاد تمرکز و خوانایی استفاده میکند. همچنین از منوها، دکمه ها، لیستها و جعبه های تعاملی برای ایجاد دسترسی و اشتراک گذاری آسان استفاده میکند .

دیدگاه شما کاربران گروه طراحی وب بالسا در طراحی وب سایت در شیراز در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید


به اشتراک بگذارید