بازدید کننده 1214 شنبه 22 مهر 1402 گروه: عمومی چاپ

طبق گفته متا شبکه اجتماعی تردز به قابلیتی برای ویرایش پست‌ها توسط کاربران مجهز شد. کاربران می‌توانند تا ۵ دقیقه پس از ارسال پست آنها را ویرایش کنند.

مدیرعامل متا در پست جدید خود اعلام کرد کاربران تردز می‌توانند پست‌های خود را پس از انتشار از طریق گزینه ویرایش اصلاح کنند. این در حالی است که شبکه اجتماعی ایکس به عنوان رقیب تردز چنین قابلیتی را برای توییت کاربران عرضه کرده بود. ایلان ماسک از زمان تصاحب ایکس این قابلیت را تنها به کاربران اشتراکی ارائه کرد و اکنون کاربران نسخه رایگان امکان استفاده از آن را ندارند.

اما قابلیت ویرایش در تردز برای تمامی کاربران در دسترس قرار خواهد داشت. هر دو نسخه موبایل و وب این اپلیکیشن به این قابلیت مجهز خواهند شد و کاربران می‌توانند در هر دو نسخه از آن استفاده کنند. در حال حاضر زمان ویرایش پست‌ها برخلاف ایکس به نمایش گذاشته نمی‌شود. همچنین در اثر ویرایش، لایک‌ها و ری پست‌ها نیز تغییری نخواهند داشت. البته این موضوع میتواند باعث سوءاستفاده از پست‌ها شود. احتمالاً متا در آینده تاریخچه ویرایش را نیز به این ویژگی اضافه خواهد کرد. زاکربرگ پیش از این به اضافه شدن قابلیت ویس در این پلتفرم نیز اشاره کرده بود.

دیدگاه شما کاربران گروه طراحی وب بالسا در طراحی وب سایت در شیراز در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید


به اشتراک بگذارید