بازدید کننده 1967 چهار شنبه 4 اسفند 1400 گروه: عمومی چاپ

با گذشت زمان، پیام های صوتی در واتساپ به یک جایگزین برای پیام های متنی تبدیل شده اند، زیرا آن‌ها به ما این امکان را می دهند که سریع‌تر و راحت‌تر با دیگران ارتباط برقرار کنیم.

با این حال، برخی از اینکه طرف مقابل متوجه گوش کردن به پیام می شوند، ناراحت هستند. یک ترفند کمتر شناخته شده وجود دارد که به شما امکان می دهد از شر علامت خوانده شده راحت شوید. تایید تیک آبی دوتایی که خواندن پیام ها را تایید می کند به راحتی در تنظیمات واتساپ غیرفعال می شود. با این حال، این گزینه برای صدا در دسترس نیست، بنابراین تنها راه برای ظاهر نشدن تیک دوتایی، انجام یک ترفند کوچک است.

این ترفند میانبری کاملا ایمن است، زیرا در آن نیازی به دانلود هیچ برنامه شخص ثالث یا فایلی نیست و از عملکردهای بومی واتساپ استفاده می شود. به این ترتیب می توان این ترفند را در هر دو سیستم عامل اندروید و iOS پیاده کرد.

اگر می خواهید بدون اطلاع طرف مقابل و بدون خوردن تیک آبی دوتایی به یک صدا گوش دهید، فقط باید چند کار را انجام دهید. اولین مورد این است که یک گروه واتساپی ایجاد کنید که در آن تنها هستید. سپس هنگامی که یک یادداشت صوتی دریافت کردید، آن را پخش نکنید و به گروه واتساپی ذکر شده هدایت یا Forward کنید.

اکنون می توانید بدون دغدغه از اینکه فرستنده متوجه شود، به آن گوش دهید، زیرا تیک آبی در چت او ظاهر نمی شود.

دیدگاه شما کاربران گروه طراحی وب بالسا در طراحی وب سایت در شیراز در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید


به اشتراک بگذارید