بازدید کننده 3453 جمعه 29 مرداد 1400 گروه: عمومی چاپ

مایکروسافت همزمان با توسعه ویندوز ۱۱، بسیاری از برنامه‌های از پیش نصب شده روی سیستم عامل خود را از نو طراحی کرده است که Paint نیز شامل آن‌ها می‌شود. کاربران در آپدیت جدید این نرم افزار، نوار ابزار جدیدی را در قسمت بالایی محیط کاربری مشاهده خواهند کرد که تقریباً ابزارهای مشابه با گذشته را درون خود جای داده است. با این حال برخی قابلیت‌ها مانند حالت تاریک برای اولین بار در برنامه مذکور دیده می‌شود که برای سال‌های طولانی بدون تغییر باقی مانده بود.

برنامه Paint در ویندوز ۱۱

پانوس پانای، سرپرست بخش ویندوز در مایکروسافت به تازگی پیش نمایشی از Paint جدید را در حساب کاربری توییتر خود به اشتراک گذاشت است. در این پیش نمایش ویدیویی نگاهی کوتاه به قابلیت‌های بهبود یافته و تازه شامل ابزار فونت، قلم‌ها و حالت تاریک شده است. به نظر می رسد که ابزار نقاشی پیش فرض ویندوز اکنون بسیار کاربردی‌تر از گذشته باشد و انتخابگر سریع می‌تواند در به کارگیری راحت‌تر قلم‌ها و جلوه‌های مختلف تاثیر بگذارد. ابزار انتخاب فونت هم اکنون روان‌تر عمل می‌کند و امکان تغییر جزئیات متعددی به کمک آن وجود دارد.

به نظر نمی‌رسد که قابلیت لایه‌بندی پروژه، مشابه با آنچه در ویرایشگرهای پیشرفته مانند فتوشاپ دیده می‌شود، در دسترس کاربران قرار بگیرد. جالب است بدانید که مایکروسافت در یک مقطع زمانی قصد داشت تا برنامه Paint را به صورت کلی از ویندوز ۱۰ حذف کند، اما در نهایت تصمیم به ادامه استفاده از آن گرفت. در نهایت ۳D Paint ابزاری بود که از سیستم عامل مایکروسافت کنار گذاشته شد؛ درحالی که زمانی جهت مدرن‌سازی و جایگزین شدن با نمونه قدیمی‌تر معرفی شده بود. در حال حاضر مشخص نیست که کاربران طرح ویندوز Insider در چه زمانی می‌توانند از Paint بازطراحی شده استفاده کنند.

دیدگاه شما کاربران گروه طراحی وب بالسا در طراحی وب سایت در شیراز در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید


به اشتراک بگذارید