بازدید کننده 3948 پنج شنبه 13 خرداد 1400 گروه: عمومی چاپ

شیائومی تلاش دارد تا در زمینه فناوری‌های شارژ مربوط به گوشی‌های هوشمند پیشقدم باشد. این شرکت چینی تمرکز ویژه ای روی سرعت شارژ محصولات خود داشته و فناوری شارژ سریع HyperCharge را رونمایی کرده است. پیش از این شیائومی سیستم شارژ 100 واتی را رونمایی کرد که قادر است در مدت ۱۷ دقیقه باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری را شارژ کند. فناوری شارژ بعدی این شرکت نیز مربوط به می ۱۰ اولترا بوده که شارژ ۱۲۰ واتی با زمان شارژ ۲۳ دقیقه را شامل می‌شد.

در تصاویر منتشر شده مربوط به فناوری HyperCharge مشاهده می کنیم که سرعت شارژ سیمی و بی سیم در این فناوری بسیار سریع بوده و گوشی های هوشمند تنها در چند دقیقه توسط این فناوری به شارژ ۱۰۰ درصد می رسند. احتمالاً این فناوری در اواخر سال میلادی یا سال آینده وارد بازار خواهد شد. شیائومی ممکن است با توجه به ریسک های احتمالی در بازار زمان بیشتری را به توسعه این فناوری اختصاص دهد.

یکی دیگر از شرکت های پیشرو در زمینه فناوری های مربوط به شارژ شرکت چینی اپو است که بیش از این فناوری VOOC را در سیستم های شارژ سریع Warp و Dash توسعه داده بود. اخیرا نیز این شرکت یک شارژ ۱۲۵ بواتی رونمایی کرد که می توانست در ۲۰ دقیقه یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را شارژ کند.

دیدگاه شما کاربران گروه طراحی وب بالسا در طراحی وب سایت در شیراز در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید


به اشتراک بگذارید