پنج شنبه 13 خرداد 1400
بازدید: 2509

استارتاپ چیست؟

استارتاپ به معنای راه اندازی کسب و کاری نوپا است که ایده ای نو را به همراه دارد. اگر در بستر فناوری باشد، لزوما از یک تکنولوژی جدید نیز بهره می گیرد. البته ی همه ی استارتاپ ها هم لزوما آنلاین نیستند. ایده اصلی راه اندازی استارتاپ از احساس نیاز در جامعه می آید.

 

 

مشاوره اختصاصی "رایگان" گروه طراحی وب بالسا

قبل از شروع هر کار گروه طراحی وب بالسا به شما پیشنهاد می دهد یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را داشته باشید. هیچ فرقی ندارد نوع کسب و کار شما به چه صورت و حتی در چه وضعیتی قرار دارد. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی وب سایت نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. برای مشاوره ی رایگان با متخصصان ما از طریق فرم ارتباط با ما با مشاوران حرفه ای ما تماس داشته باشید در تماس باشید و یا با ما تماس بگیرید

 

 

با توجه به توسعه چند سال اخیر و افزایش ضریب استفاده از اینترنت در جامعه ایران استفاده از ابزارهای آنلاین رشد بسزایی داشته است و بازار بکر ایران بستری با درامد و سود بالا جهت سرمایه گذاری در این حوزه را رقم زده است. با ورود فروشگاه های اینترنتی و سایتهای نیازمندی و آگهی و آشنایی هرچه بیشتر کاربران با این وب سایت ها و ایجاد اعتمادی که در بستر خرید و فروش های اینترنتی ایجاد گردید بسیار از سرمایه گذاران داخلی و حتی خارجی با ورود سرمایه های خود در بستر آنلاین اقدام به طراحی استارت آپ در زمینه های مختلف نمودند و طراحی وب بالسا به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در این زمینه به عنوان مشاور و مجری تا کنون بیش از 50 استارت آپ در زمینه های مختلف اعم از طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت در زمینه های دایرکتوری، نیازمندی و همچنین طراحی اپلیکیشن موبایل در زمینه های مختلف فروشگاهی، دایرکتوری و سامانه های خرید و فروش پیاده سازی نموده است.

اگر ایده ای نو دارید و می خواهید آن را به عنوان شروع یک تجارت در بستر آنلاین راه اندازی نماید، گروه طراحی وب بالسا بهترین انتخاب شما در طراحی استارت آپ در انواع زمینه های وب و اپلیکیشن می باشد ما پروژه های شما را از فاز شناخت و ایده پردازی تا فازهای طراحی و برنامه نویسی بصورت کاملا حرفه ای و اختصاصی پیاده سازی می نماییم و در طول زمان بهره بردای و رشد کسب و کار شما همواره به عنوان پشتیبان همراه و کنار شما خواهیم بود.

راه اندازی استارتاپ (سایت و اپلیکیشن )

طراحی و راه اندازی استارتاپ اصول و نکات بسیاری دارد و یک فرد عادی نمی تواند به راحتی یک استارتاپ موفق داشته باشد . از طرفی اگر این نکات و شرایط رعایت نشود باعث شکست استارتاپ و اتلاف زمان و سرمایه می شود پس برای جلوگیری از این موارد باید از یک متخصص طراحی استارتاپ کمک بگیرید .

پس اگر به دنبال طراحی استارت آپ هستید اول باید از خودتان بپرسید که استارت آپ شما باعث حل یا بهبود چه مشکلی در زندگیتان می شود ؟ این سوال مهمترین بخش در طراحی استارت آپ می باشد و باید دقیق و توسط متخصصان این حوضه بررسی شود تا بعد ها با شکست مواجه نشوید.

طراحی استارتاپ

معمولا طراحی استارتاپ یک فعالیت مبنی بر فناوری و بر پایه اینترنت بنا می شود و به دو صورت اپلیکیشن موبایل و وب سایت هستند که وب سایت ها منبع تغذیه اساسی استارت آپ ها می باشند حال معنی یک استارتاپ را متوجه شده ایم حالا بررسی می کنیم که یک استارتاپ موفق چه مراحلی را باید طی کند

یک کارافرین موفق یک ایده پرداز موفق می باشد

مراحل راه اندازی یک استارت

ما می توانیم با طراحی یک استارت آپ با نقشه قوی یک کسب و کار موفق را داشته باشیم کارافرینی موفق کسی است که قبل از اجرا کردن یک خیال پردازی برنامه ای از کار خود داشته باشد و سپس با طرح ایده قوی بتواند نقطه شروع خود را در نقشه پیدا کند.

 

 

برای راه اندازی استارتاپ از کجا شروع کنیم؟

پیدا کردن ایده

پیدا کردن ایده

در ابتدا لازم است یک ایده ی نو و ناب داشته باشید. برای پیدا کردن آن به نیازهای جامعه به در مقابل کشورهای دیگر توجه کنید.همچنین بررسی کنید که آیا کسی این ایده را قبلا اجرا کرده و اینکه به موفقیت رسیده یا شکست خورده.

تحقیق و بررسی ایده

تحقیق و بررسی ایده

ایده جدید و نوین شما اگر نسخه مشابهی داشت حتما در مورد آن به طور کامل تحقیق کنید ببینید اگر شکست خورد نقاط ضعفش را پیدا کنید اگر پیروز شد بدنبال علت موفقیت بگردید اگر اشباع شد سمتش نروید و به فکر یک ایده جدید بیافتید .

 

 

بررسی بودجه و توان مالی

بررسی بودجه و توان مالی

سعی کنید تا جایی که می توانید تمام هزینه هایی که را که در یک سال آینده ی راه اندازی استارتاپ پیش می آید را بررسی کنید و سپس بررسی های انجام شده را با بودجه ی خود مقایسه کنید تا در میانه اجرای راه با مشکل مواجه نشوید.

تهیه و تولید طرح و نمونه اولیه

تهیه و تولید طرح و نمونه اولیه

برای استارتاپ های فروشگاهی، محصولی را به عنوان نمونه تولید و ایجاد کنید تا نتیجه را بتوانید مشاهده کنید یا برای استارتاپ های شرکتی، اپلیکیشن موبایل،املاک، آموزشی و خدماتی؛ خدمتی را به عنوان طرح اولیه عرضه کنید.

 

 

آزمایش و تست نمونه و طرح اولیه

آزمایش و تست نمونه و طرح اولیه

طرج اولیه را برای مدل و نسخه کوچک تر محاسبه کنید سپس نسخه آلفا پروژه را راه اندازی کنید هدایتش کنید و تا اخر مراقب پروژه خود باشید اگر مورد پسند قرار گرفت، به فکر پیاده سازی نسخه اصلی باشید اگر مورد پسند قرار نگرفت آن را ویرایش کنید.

ثبت کسب و کار

ثبت کسب و کار

اگر نمونه ی اولیه نتیجه ی خوبی را به همراه داشت باید کسب و کار و ایده ی خود را ثبت کنید. این مرحله کمی می تواند پیچیده باشد که گروه طراحی وب بالسا در طراحی وب سایت در شیراز شما را در تمام مسیر راهنمایی خواهد کرد.

 

 

جذب سرمایه گذار و اسپانسر

جذب سرمایه گذار و اسپانسر

اگر ایده ی بزرگی دارید، در مورد آن کاملا تحقیق کرده اید و فکر می کنید ممکن است بودجه ی شما کافی نباشد بهتر است جهت تحفف اهداف خود به دنبال یک اسپانسر خوب برای کسب و کار خود بگردید. از تمام فرصت ها استفاده کنید.

   راه اندازی استارتاپ

راه اندازی استارتاپ

با طی کردن تمامی مراحلی که در بالا عنوان شد حالا بالاخره نوبت به راه اندازی کسب و کار جدید شما می رسد.به کمک یک مشاور خوب و با تجربه در این زمینه می توانید موفقیت بزرگی را در کسب و کارتان به دست بیاورید.

 

 

از ابتدای راه تا بلوغ استارتاپ با شما هستیم
 

 

چراغ ایده را روشن می کنیم

اتاق فکر گروه طراحی وب بالسا با گروهی از جوانان خلاق و خوش فکر همیشه ایده هایی ناب و ایده آل در ذهن خود دارند. فقط کافی است چند جلسه مشاوره برگزار شود تا گزارشی از نیاز ها و امکانات شما تهیه شود و سپس ایده هایی ارائه می گردد. این ایده ها مطابق با نیاز جامعه است و همگی در بستری مناسب مورد آزمایش و تحقیق قرار گرفته اند. کافیه شما ایده ی مناسب برای راه اندازی کسب و کار خود را بین تمامی مواردی که به شما پیشنهاد می شود، انتخاب کنید. بقیه ی کارها را به ما بسپارید.

چراغ ایده را روشن می کنیم
 

 

برنامه نویسی و طراحی اختصاصی

برنامه نویسی و طراحی اختصاصی

برای راه اندازی استارتاپ خود نیاز به بستری دارید تا بتوانید کسب و کار خود را در فضای آنلاین به نمایش بگذارید. طراحی وب بالسا به شما وب سایت را پیشنهاد می کند. وب سایت توسط تیم متخصص برنامه نویسی به صورت اختصاصی تولید می شود. این وب سایت به علت اختصاصی بودن، به راحتی قابل توسعه می باشد . سایت طراحی شده، دارای پنل مدیریتی آسان است و پس از اتمام با آموزش هایی که داده می شود به راحتی شما می توانید با آن کار کنید.

 

 

در صورتی که ایده ای نو دارید و می خواهید کسب و کار جدیدی را در بستر اینترنت راه اندازی نمایید همین امروز با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان و راه اندازی استارت آپ خود تماس بگیرید.