پنج شنبه 23 اسفند 1397
بازدید: 4504

در واقع طراحی قالب وب سایت اصطلاحی عام می باشد که می تواند شامل طراحی لوگو، عکاسی، ویرایش تصاویر، طراحی اسلایدر، طراحی متون و اطلاعات سایت در جای مناسب صفحه به گونه ای که گرافیک سایت بتواند کاربران را برای خرید و یا خواندن مطالب سایت ترغیب کند باشد.

زمانی که کاربر برای اولین بار وارد یک وب سایت می گردد اولین موردی که می بیند قالب سایت است، اگر قالب وب سایت مناسب نباشد، به احتمال زیاد کاربر وب سایت اصلا به محتوا توجه نمی کند. بنابراین اگر وب سایت قوی و دارای محتوای حرفه ای باشد اما قالب زیبا و کاربر پسند نداشته باشد کاربر را از دست خواهد داد. ظاهر سایت یکی از عوامل مهمی است که سبب ماندگاری کاربر در وب سایت می گردد، شما با طراحی قالب زیبا برای سایت می توانید زمان ماندگاری کاربر را در وب سایت خود افزایش دهید؛ پس عملا به سئو سایت شما کمک خواهد کرد.

طراحی ui زیبا سبب جذب کاربر خواهد شد

ما در گروه طراحی وب بالسا به عنوان طراح سایت در قاب گرافیکی وب سایت به شما کمک خواهیم کرد، کافی است تا ایده ها و نظارات خود را با ما درمیان بگذارید و ما با توجه به نیاز و بازارکارایتان طراحی قالب سایت را انجام داده و به توسعه تجارتتان کمک خواهیم کرد برای بهتر شدن طراحی قالب سایت باید تکنیک های طراحی قالب را به خوبی دانست و از هارمونی رنگها در طراحی قالب سایت استفاده کرد هرچه قالب سایت زیبا تر باشد جذب مشتری سایت نیز بیشتر خواهد شد ،که این طراحی ها باید بسیار زیبا و مناسب با کار سایت انجام گردد تا مشتریان را به دیدن تمامی صفحات سایت ترغیب کند.


ما چه امکاناتی را به شما ارائه می دهیم

  • • طراحی قالب ،قالب گرافیکی سایت ، طراحی وب طبق سلیقه و رنگبندی مورد نظر
  • • طراحی و پیاده سازی کاملا استاندارد و کد نویسی قالب گرافیکی طراحی شده تحویل در موعد مقرر
  • • پشتیبانی کامل سایت تا زمان تایید طرح توسط کاربر
  • • تعداد نامحدود طراحی قالب سایت ویرایش قالب سایت گرافیکی تا زمان تایید طرح
  • • قالب سایت کاملا سازگار با سلیقه مخاطبان
طراحی قالب سایت در شیراز

برای طراحی قالب سایت ها بهتر است از علم و هنر طراحی قالب چیزهایی بدانیم برای طراحی قالب سایت باید به تصاویر و رنگها و همچنین عنوان مناسب برای سایت مورد نظر توجه بسیار داشت زیرا طراحی قالب سایت شناسنامه یک شرکت یا سازمان است پس در طراحی سایت و طراحی قالب سایت باید به طراحی اسلایدر سایت و دیگر محتوای سایت توجه لازم و کافی را داشته باشیم ، بنابراین اگر می خواهید متفاوت و متمایز از رقبای خود باشید با طراحی گرافیکی قالب سایت می توانید گرافیک سایت متفاوتی داشته باشید زیرا اول چشم می بیند وبعد ذهن تصمیم می گیرد یعنی اگر سه ثانیه اول زیبایی و گرافیک سایت روی کاربر تاثیر لازم را نگذار به راحتی صفحه را خواهد بست.

امروزه سبک های طراحی قالب جدیدی با توجه به بهترین تجربه کاربران از وب سایت به وجود آمده است. ریشه شکل گیری این سبک های جدید طراحی وب سایت در ایجاد ارتباط با کاربر وب سایت به بهترین شکل ممکن می باشد. در بخش زیر به تعاریف اولیه برخی از سبک های جدید طراحی می پردازیم:

طراحی قالب دو بعدی در شیراز

طراحی به صورت دو بعدی Flat Design

به نوعی از طراحی اطلاق می گردد که از گرافیک های سه بعدی در قالب استفاده نمی گردد و المان ها در ساده ترین وضعیت خود طراحی می گردند. در این مدل طراحی دریافت و درک اطلاعات وب سایت بسیار سریعتر صورت می پذیرد زیرا ذهن کاربر درگیر گرافیک ها و بعدهای مختلف وب سایت نمی گردد. این مدل طراحی وب سایت همچنین با سایزهای مختلف صفحه نمایش بسیار ساده تر سازگار می گردد زیرا از گرافیک های تصویری در این مدل کمتر استفاده می گردد. در این مدل طراحی معمولا فونت ها بسیار بزرگتر از قبل می باشد به طوری که ارائه اطلاعات به کاربر در اولویت قرار می گیرد تا گرافیک وب سایت و به این نوع طراحی وب سایت معمولا محتوا اول Content Firest نیز گفته می شود.

طراحی قالب تک صفحه ای در شیراز

طراحی به صورت تک صفحه One Page Design

در این مدل طراحی با کلیک بر روی برخی از منوهای وب سایت به جای آنکه به صفحه دیگری منتقل گردیم به بخشی از همان صفحه منتقل می شویم و قادر خواهیم بود تا اطلاعات لازم را در همان بخش مطالعه نماییم. سرعت ارائه مطالب در وب سایت های تک صفحه بسیار بالاتر می باشد و نیازی نیست تا صفحه جدیدی بارگذاری گردد تا کاربر اطلاعات را مشاهده نماید. این سبک طراحی همچنین با توجه به بالا بردن مدت زمانی که کاربر در صفحه اصلی وب سایت باقی می ماند سبب افزایش رنکینگ صفحه و در نتیجه افزایش رتبه سئو صفحه وب سایت می گردد. امروزه مدت زمانی که کاربر در یک صفحه از وب سایت می ماند یکی از مهترین المان هایی است که گوگل در رنک دهی نتایج جستجو لحاظ می نماید.

طراحی وب سایت ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو Responsive Design

در این مدل طراحی با استفاده از HTML و CSS وب سایت به گونه ای طراحی می گردد تا با کلیه سایزهای مرورگر سازگار باشد و به عنوان مثال در صورتی که وب سایت را با موبایل و تبلت مشاهده نمایید وب سایت بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به زوم و جا به جایی اسکرول به چپ و راست قابل رویت باشد. امروزه با توجه به اینکه 50 درصد از کاربران اینترنت از موبایل برای رویت وب سایت استفاده می نمایند نسخه موبایلی وب سایت یکی از الزامات وب سایت می باشد و موتورهای جستجو مخصوصا گوگل مدیران وب سایت را تشویق به راه اندازی نسخه موبایلی و سازگاری آن برای سایزهای مختلف صفحه می نمایند.

طراحی قالب انیمیشنی در شیراز

طراحی انیمیشنی Animated Design

وجود بخش های متحرک در وب سایت باعث جذابیت بیشتر وب سایت و پویا بودن آن می گردد و در صورتی که این کار به درستی انجام گردد حس بهتری نسبت به سایت های بدون تحرک در کاربر ایجاد می گردد. قبل از این، برای انیمیشن سازی در صفحه وب سایت مجبور بودیم از فلش برای متحرک سازی المان های مختلف صفحه استفاده نماییم که مشکلی که وجود داشت آن بود که برخی از مرورگرها از فلش پشتیبانی نمی گردند. امروزه متحرک سازی معمولا با استفاده از HTML و اسکریپت نظیر JQUERY و MOOTOOLS و ... انجام می گردند که حجم پیاده سازی انیمیشن به مراتب پایین تر از فلش می باشد.

طراحی قالب سه بعدی در شیراز

طراحی به صورت سه بعدی 3D Design

این نوع طراحی وب سایت طرفداران خاص خود را دارد و برای آنهایی مناسب تر است که به دنبال قالب های خاص می باشند. در این نوع طراحی قالب به گونه ای طراحی می گردد که حس سه بعدی بودن فضا در کاربر ایجاد گردد و البته این سبک طراحی تداخلی با طراحی دو بعدی ندارد زیر فقط در بخشی از وب سایت این کار انجام می گردد و حس بودن در فضا در کاربر ایجاد گردد.

طراحی قالب وب سایت در شیراز-طراحی وب سایت در شیراز

اما جدا از سبک طراحی همانطور که در ابتدا ذکر شد رنگها تاثیر بسزایی در طراحی قالب گرافیکی وب سایت ها دارند. به همین جهت نگاه گذرایی به روانشناسی چند رنگ پرکاربرد می اندازیم تا در طراحی هرچه قوی ترقالب، طراح را همراهی کند. رنگ مشکی: رنگ سلطه است.معمولا سیاه به عنوان رنگ ترس و شیطان و نمایش شخصیت های خطرناک و وحشت انگیز مورد استفاده قرار میگیرد.در اکثر فرهنگها نماد سوگواری و غمگینی نیز میباشد. رنگ همیشه مد وشیک تلقی میشودهمیشه رسمی است و به دلیل کم حجم نشان دادن در صنعت مد زیاد مورد استفاده قرار میگیرد. رنگ سفید: نماد معصومیت و پاکی است،با تمامی طیف رنگها سازگار است.در دکوراسیون یکی از بیشترین رنگی است که مورد استفاده قرار میگیرد.اتاقی که به رنگ سفید است امکان دارد بزرگ و جادار به نظر برسد اما خالی و سرد.حس پاکیزگی،ارامش و سرما را انتقال میدهد. رنگ قرمز: گرم ترین،تندترین و پرشورترین رنگ است.باعث بالا رفتن ضربان قلب و تنفس میشود.رنگ عشق است به همین دلیل عاشقان به هم گل قرمز می دهند.حرارت،صمیمیت،شور،هیجانات قوی را بوجود می اورد وتحریک کننده احساس خشم و عصبانیت است. رنگ ابی: ابی رنگ متضاد قرمز است و پیام صلح و ارامش را به دنبال دارد.به دلیل اینکه رنگ اسمان و دریا و اقیانوس است طرفداران زیادی دارد.ارامش بخش است برای همین در اتاقهای خواب از این رنگ استفاده می کنند.نشانه وفاداری است.این رنگ البته میتواند یاس و نامیدی را القا کند. صورتی: رنگ رویایی نام دارد.محبوبترین رنگ بین بانوان و دختران است.استفاده مداوم از این رنگ در محل زندگی یا کار روحیه را تضعیف میکند. رنگ سبز: مظهر طبیعت و سرزندگی است.برای چشم انسان ملایم ترین رنگ است.نشاط اور ودر عین حال ارامش بخش است.نشان دهنده افراد با دقت بالا ونماد ثروت است. رنگ زرد:مانند رنگ قرمز شاد است و جلب توجه میکند.به نظر رنگ خوشبینانه ای است اما دیدن ان به صورت مداوم باعث عصبانیت میشود و مقهور کننده است.باعث افزایش تمرکز میشود و سوخت و ساز بدن را تسریع میکند.