جمعه 21 دی 1397
بازدید: 7030

ارائه آموزش و محتویات آموزشی در هر جا و زمان و مکانی برای استفاده کنندگان  آن بسیار مهم و پر کاربرد می باشد. به خصوص که این اطلاعات با ارزش به صورت آنلاین ارائه گردد. در حال حاضر موسسات آموزشی بسیار زیادی در شیراز و دیگر شهرستانهای سراسر کشور در حال فعالیت می باشند که رقابت آنها نه تنها بر سر جذب بیشتر و ارائه سرویس های بهتر به دانشجویان و هنرجویان می باشد , بلکه به ارائه سرویس های بهتر و با کیفیت ار در فضای مجازی و وب سایت خودشان می باشد.

می توانید با انجام یک جستجوی ساده در محیط اینترنت به این نکته برسید. پس اگر شما هم که در حال خواندن این مقاله هستید و موسسه آموزشی شما هنوز گمنام می باشد و مبلغ زیادی برای تبلیغات نمی خواهید خرج کنید, داشتن یک وب سایت ایده آل و جذاب و کاربر پسند را به شما عزیزان توصیه می کنیم. دانشجویان امروزه قبل از اینکه به صورت حضوری به موسسه ای بروند, با دیدن وب سایت آن موسسه آموزشی از روند کاری و سرفصل دروسی که در حال برگزاری آن هستند اطلاع پیدا نموده و چه بسا می تواند تنها تصمیم گیری برای آمدن به محل موسسه شما باشد.

طراحی وب سایت آموزشی در شیراز | طراحی وب سایت در شیراز

با نداشتن یک وب سایت آموزشی تنها بسیاری از بازار هدف و مخاطبان خود را از دست نداده اید بلکه رقبای خود را خوشحال هم نموده اید و فرصت را برای آنها فراهم نموده اید. بنابراین هم اکنون حتی قبل از خواندن کامل این مقاله با ما ارتباط برقرار نمایید ما شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی می کنیم.

برگزاری و کنترل کلاس ها به صورت آنلاین از بزرگترین اهداف راه انداری چنین وب سایتی توسط شما می تواند باشد چرا که امروزه طرفداران خاص خودش را می تواند داشته باشد. نداشتن وقت کافی یا دور بودن از موسسه آموزشی شما می تواند از مهمترین دلایل برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین باشد. همکاران ما و مشاوران در شرکت طراحی وب بالسا آماده ارائه همه گونه مشاوره (صفحه ارتباط با ما) در این زمینه به شما هستند تا با خیال آسوده اقدام به سفارش و طراحی چنین وب سایت نمایید. مدیر این مجموعه و بسیاری از طراحان گروه طراحی وب بالسا تجربه فراوانی دز زمینه طراحی و پیاده سازی وبسایت های آموزشی معتبر را دارند و کاملا با نیاز شما مدیر محترم آشنایی کامل دارند.

معمولا میتوانیم در وب سایت یک موسسه آموزشی سرویس های زیر را ارئه نماییم که عبارتند از :

 • طراحی صفحه وب اعلام دوره های آموزشی و دسته بندی آنها و نمایش آن به کاربران آنلاین وب سایت
 • طراحی صفحه وب ثبت نام به صورت آنلاین و دریافت شهریه توسط درگاه بانکی و ...
 • طراحی صفحه وب گرفتن آزمونها به صورت آنلاین و اعلام نتیجه آزمون در همان لحظه
 • طراحی صفحه ثبت تمرین به وسیله اساتید به صورت آنلاین
 • طراحی صفحه پاسخ به تمرین ها در پنا کاربری دانشجویان
 • طراحی صفحه وب نمایش اخبار و مقالات در جهت بالا بردن کاربران و جذب بیشتر آنها
 • طراحی صفحه نمایش اساتید و پرسنل موسسه

مطمئن باشید به دلیل وجود متن های بسیار زیاد و قابل جستجو در وب سایت شما, وب سایت رتبه بسیار خوبی در موتورهای جستجو مانند گوگل پیدا خواهید نمود و این می تواند رمز موفقیت برای شما و وب سایت شما باشد.

هدف اصلی جذب و جلب مخاطبان بیشتر و بالا بردن آمار ثبت نام و برگزاری کلاس ها در موسسه آموزشی شما می باشد بنابراین لازمه آن در مرحله اول داشتن یک وب سایت ایده آل میباشد.

مطمئن باشید هم اکنون اساتیدی که در موسسه شما مشغول تدریس هستند با دیدن عکس و رزومه و پروفایل شخصی خودشان در وب سایت خرسند خواهند شد و از کار کردن در موسسه شما به خود و شما افتخار میکنند. سعی کنید با داشتن وب سایت هم دانشجو و هم استاد را راضی نگه دارید تا سود شما از این راه افزایش پیدا نماید.

معمولا در وب سایت موسسه آموزشی می توان خدمات و سرویس های زیر را ارائه نمود که عبارتند از:

 • طراحی صفحه وب اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط
 • طراحی صفحه وب اعلام دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
 • طراحی صفحه وب برنامه زمان بندی کلاس ها
 • طراحی صفحه وب ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه به صورت آنلاین
 • طراحی صفحه وب صدور گواهینامه و اعلام نتایج
 • طراحی صفحه وب دانلود پاورپوینت اساتید و نمونه سوالات
 • طراحی صفحه ثبت تمرین به وسیله اساتید به صورت آنلاین
 • طراحی صفحه پاسخ به تمرین ها در پنا کاربری دانشجویان

بنابراین اگر خواندن این مقاله شما را مجاب نمود که شروع به گرفتن یک پیش فاکتور آنلاین نمایید و لحظه ای که در هیچ وب سایتی آن را تجربه ننموده اید را داشته باشید میتوانید با کلیک بر روی  لینک ارتباط با ما  آن را به راحتی با ما در میان بگذارید و به هدف بزرگ خود برسید.

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در فرم ارتباط با ما قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.