طراحی وب سایت یکی از راه های موثر برای حضور آنلاین و ارائه خدمات و محصولات به مشتریان است. طراحی وب سایت نیاز به دانش فنی، خلاقیت، تجربه و هزینه دارد. هزینه طراحی وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

طراحی وب سایت ترکیبی از هنر و دانش است ، استفاده از بروزترین تکنولوژی ها برای خلق اثری که بتواند وجه بسیار خوبی از شرکت و سازمان شما به مشتریان نشان دهد.

1. نوع وب سایت

نوع وب سایت یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه طراحی وب سایت است. بسته به هدف، مخاطب، بودجه و نیاز شما، می توانید از نوع های مختلف وب سایت استفاده کنید. بعضی از نوع های رایج وب سایت عبارتند از:

 • وب سایت شخصی: یک وب سایت که برای نمایش رزومه، پورتفولیو، مقالات، تجربیات، علایق و ... شخص یا گروه خاص طراحی می شود. این نوع وب سایت معمولا دارای صفحات کم، طراحی ساده، قابلیت های پایه و هزینه کم است.
 • وب سایت شرکتی: یک وب سایت که برای نمایش فعالیت ها، خدمات، محصولات، پروژه ها، تماس ها، درباره ما و ... یک شرکت یا سازمان طراحی می شود. این نوع وب سایت معمولا دارای صفحات بالا، طراحی حرفه ای، قابلیت های پیشرفته و هزینه متوسط است.
 • وب سایت فروشگاهی: یک وب سایت که برای فروش آنلاین محصولات یا خدمات چه فیزیکی چه دیجیتال طراحی می شود. این نوع وب سایت معمولا دارای صفحات زیاد، طراحی جذاب، قابليت های پيچيده و هزینه بالا است.

2. طراح وب

طراح وب چشمان شما در دنيای آنلاين است. انتخاب يك طراح حرفهي كارآمد كليدي در كيفيت پروژۀ شماس. بسته به مهارت، تجربه، اعتبار، نمونه کار، خدمات پس از فروش و ... طراح وب، هزینه طراحی وب سایت متفاوت خواهد بود. بعضی از راه های انتخاب طراح وب عبارتند از:

 • طراح وب مستقل: یک فرد یا گروه کوچک که به صورت خودکار و مستقل طراحی وب سایت را انجام می دهند. این نوع طراح وب معمولا دارای هزینه پایین، انعطاف پذیری بالا، سرعت کم و خدمات محدود هستند.
 • شرکت طراحی وب: یک سازمان حرفه ای که با تیم های متخصص و مجرب طراحی وب سایت را انجام می دهند. این نوع طراح وب معمولا دارای هزینه بالا، انعطاف پذیری کم، سرعت بالا و خدمات گسترده هستند.

3. روش طراحی

روش طراحی نحوه ای است که طراح وب با استفاده از آن وب سایت شما را طراحی می کند. بسته به روش طراحی، هزینه طراحی وب سایت متفاوت خواهد بود. بعضی از روش های رایج طراحی عبارتند از:

 • طراحی با قالب آماده: یک روش که طراح وب با استفاده از قالب های آماده و پیش ساخته که در اینترنت در دسترس هستند، وب سایت شما را طراحی می کند. این روش معمولا دارای هزینه کم، سادگی بالا، تنوع کم و شباهت زیاد است.
 • طراحی با CMS: یک روش که طراح وب با استفاده از سامانه های مدیریت محتوای (CMS) نظیر وردپرس، جوملا، دروپال و ... که به صورت رایگان یا پولی در اینترنت در دسترس هستند، وب سایت شما را طراحی می کند. این روش معمولا دارای هزینه متوسط، سادگی متوسط، تنوع بالا و شخصی سازی پذیر است.
 • طراحی با کد نویسی: یک روش که طراح وب با استفاده از زبان های برنامه نویسی مانند HTML، CSS، JavaScript، PHP و ... وب سایت شما را از صفر طراحی می کند. این روش معمولا دارای هزینه بالا، پیچیدگی بالا، تنوع بی نهایت و اختصاصی بودن است.

برای مقایسه هزینه طراحی وب سایت با استفاده از روش های مختلف، می توانید از جدول زیر استفاده کنید. این جدول بر اساس متوسط قیمت های بازار در سال ۲۰۲۳ تهیه شده است و ممکن است با توجه به شرایط خاص هر پروژه تغییر کند.


چرا می توانید به گروه طراحی وب بالسا اعتماد کنید؟

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت را خوب میشناسیم

دیجیتال مارکتینگ

تا کسب نتیجه همراهتانیم

دیجیتال مارکتینگ

ما صادق و اخلاق مدار هستیم.


 تعرفه طراحی وب سایت در شیراز

تعرفه و قیمت طراحی سایت

انواع قیمت و تعرفه طراحی وب سایت در شیراز (سال 1402) در این صفحه به شما معرفی می شود.هزینه طراحی سایت توسط شرکت ها و افراد مختلف متفاوت است.هر شرکت یا فرد براساس عوامل مختلفی هزینه و قیمت طراحی وب سایت های خود را اعلام می کند.درنظر داشته باشید دریافت مبالغ بالا لزوما به معنی حرفه ای بودن و کیفیت بالا نیست،

قیمت طراحی وب سایت اختصاصی توسط گروه طراحی وب بالسا را می توان در یک بازه بسیار معقول و منصفانه در نظر گرفت.در تعرفه های ما از قیمت های سرسام آوری که توسط برخی شرکت ها اعلام می گردد خبری نیست و از سمت مقابل، بدلیل تعهد ما به استفاده از افراد حرفه ای و خلاق و جدیدترین تکنولوژی ها، امکان طراحی وب سایت با قیمت های بسیار ارزان هم وجود ندارد.


 تعرفه طراحی وب سایت در شیراز

دلیل تفاوت قیمت در طراحی وب سایت

دلیل تفاوت قیمت طراحی وب سایت ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. برخی از این عوامل عبارتند از:

پیچیدگی وب سایت: هر چه وب سایت پیچیده تر و دارای صفحات، قابلیت ها، امکانات و تنظیمات بیشتر باشد، هزینه طراحی آن بالاتر خواهد بود. به عنوان مثال، یک وب سایت فروشگاهی که نیاز به سامانه پرداخت آنلاین، مدیریت محصولات، ارسال کالا، نظرات کاربران و ... دارد، هزینه بالاتری نسبت به یک وب سایت شخصی که فقط نمایش اطلاعات شخص یا گروه را دارد، خواهد داشت.

کیفیت وب سایت: هر چه وب سایت با کیفیت بالاتر و دارای طراحی زیبا، کاربرپسند، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، امن و پایدار باشد، هزینه طراحی آن بالاتر خواهد بود. به عنوان مثال، یک وب سایت که با استفاده از تکنولوژی های روز، قالب های حرفه ای، رنگ های جذاب، تصاویر با کیفیت، انیمیشن های جالب و ... طراحی شده باشد، هزینه بالاتری نسبت به یک وب سایت که با استفاده از تکنولوژی های قدیمی، قالب های ساده، رنگ های خسته کننده، تصاویر با کیفیت پایین، بدون انیمیشن و ... طراحی شده باشد، خواهد داشت.

طراح وب: هر چه طراح وب مجرب تر، حرفه ای تر، معروف تر و دارای نمونه کار های برجسته تر باشد، هزینه طراحی وب سایت توسط او بالاتر خواهد بود. به عنوان مثال، یک طراح وب که دارای مدارک تحصیلی، گواهینامه های حرفه ای، سابقه کار در شرکت های معروف و نمونه کار های جذاب باشد، هزینه بالاتری نسبت به یک طراح وب که دارای مدارک تحصیلی نبوده گواهینامه ی معتبری ندارد دریافت می کند.


 تعرفه طراحی وب سایت در شیراز

سفارش طراحی وب سایت اختصاصی متناسب با کسب و کار شما

برای دریافت لحظه ای قیمت طراحی سایت، با ما تماس بگیرید. تعرفه طراحی وب سایت در شیراز

فریب قیمت های بالا برای طراحی سایت را نخورید!

واقعیت این است که شما هیچگاه به اندازه یک شرکت طرحی سایت در مورد انواع وب سایت ها ، نحوه کارکرد آنها ، مشکلات و مزایای هریک از روش های طراحی، اطلاعات و آگاهی ندارید و همچنین به اندازه اعضای یک شرکت نرم افزاری حرفه ای مطالعه و تحقیق در خصوص آخرین روش ها و راه کارها در دنیای بازاریابی آنلاین نداشته اید.


تعرفه وب سایت

البته بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند که همچنان از روش ها و تکنولوژی های قدیمی برای ساخت سایت های خود استفاده می کنند و تنها با استفاده از یک ظاهر و پوسته زیبا سعی می کنند وب سایت طراحی شده را نیز حرفه ای و بروز جلوه دهند که مطمئنا یک فرد غیر متخصص نمی تواند متوجه این اختلاف شود.اما پس از مدتی قدیمی بودن تکنولوژی ها در عمل مشکلات زیادی را بوجود خواهند آورد. عقیده ما این است که برای یک شرکت حرفه ای، هیچ بن بست و محدودیتی وجود ندارد و اگر از شرکتی جملاتی مانند "نمی توانیم چنین امکانی به سایت شما اضافه کنیم" شنیدید بدانید که با یک شرکت طراحی سایت غیرحرفه ای طرف هستید.


همانطور که ما در مورد بسیاری از جنبه های کاری و حرفه ای شما آگاهی نداریم و در صورتی که بخواهید براحتی می توانید "جوجه را جای قناری" به ما بفروشید! متاسفانه در بسیاری از شرکت های IT و طراحی نیز از عدم اطلاعات مشتریان سوء استفاده می شود و به بهانه های واهی مبالغ هنگفتی جهت طراحی یک سایت ساده اما خوش زرق وبرق، دریافت می گردد.

بزرگترین اصل در هر کسب و کار حرفه ای وجود صداقت و در نظر گرفتن اصول قانونی و اخلاقی است

به طور خلاصه، هزینه طراحی وب سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله به برخی از آن ها اشاره کردیم. بسته به نوع وب سایت، طراح وب، روش طراحی و ... می توانید هزینه مناسب خود را تعیین کنید.


طراحی وب سایت

چگونه شما را همراهی می کنیم؟

اگر می خواهید بدانید که چطور می توانیم به توسعه کسب و کار شما کمک کنیم، با شماره 09357821358 تماس بگیرید.

 • جلسه آشنایی و نیازسنجی

  جلسه آشنایی و نیازسنجی

 • عقد تفاهم نامه

  عقد تفاهم نامه

 • طراحی کمپین ها و اجرای پیوسته

  طراحی کمپین ها و اجرای پیوسته

 • ارائه گزارشات و آنالیزها

  ارائه گزارشات و آنالیزها

 • بهینه سازی و کسب نتیجه

  بهینه سازی و کسب نتیجه


تعرفه طراحی وب سایت در شیراز

سوالات متداول در زمینه تعرفه طراحی وب سایت


قیمت طراحی سایت شرکتی چقدر است ؟

سایت هایی که ما طراحی می کنیم کاملا اختصاصی است و به دلیل مشکلات فراوانی که سایت های قالب آماده مانند وردپرس و جوملا و.. برای مشتریان بوجود می آورند طراحی این سایت ها را کاملا از برنامه کاری خود حذف کرده ایم. هزینه طراحی سایت شرکتی اختصاصی به همراه یکسال پشتیبانی و فضای هاست(ترافیک نامحدود) با توجه به نیاز شما می تواند متفاوت باشد.

طراحی سایت شرکتی چقدر طول می کشد؟

طراحی یک سایت شرکتی اختصاصی حرفه ای بین 30 تا 45 روز زمان لازم دارد.

هزینه طراحی فروشگاه آنلاین چقدر است ؟

فروشگاه های آنلاین با توجه به گستردگی امکاناتی که می توانیم به آنها اضافه کنیم بازه قیمتی گسترده تری دارند.هیچ سقف خاصی برای امکانات قابل ارائه در سایت های فروشگاهی وجود ندارد.

هزینه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

به دلیل اینکه تمام وب سایت در گروه طراحی وب بالسا به صورت اختصاصی و با امکانات مورد نظر مشتریان طراحی می شود هزینه های دقیق در جلسات حضوری یا مکالمات تلفنی و پس از مشخص شدن امکانات مورد نظر مشتریان و براساس تعداد برنامه نویس مورد نیاز ، زمانی که نیاز دارد و میزان پیچیدگی پروژه تعیین می گردد

چرا سایت های ASP.NET اختصاصی گران تر از سایت های WordPress است ؟

طراحی و ساخت سایت های ASP.NET نیاز به برنامه نویس و متخصصان حرفه ای دارد. سایت های WordPress از یک سری قالب ها و سیستم مدیریت محتوای آماده استفاده می کنند که نیاز به برنامه نویسی ندارند و کاملا رایگان در دسترس همه قرار دارد.این سایت ها به هیچ وجه برای یک کسب و کار خاص اختصاصی سازی نشده اند(البته یه غیر ظاهر یا همان UI سایت) بنابراین هزینه و زمان بسیار ناچیزی برای طراحی لازم دارند که البته مشکلات فراوانی هم در آینده برای صاحبان سایت ایجاد می کنند که بهتر است حتما قبل از اقدام به طراحی این سایت ها با چند شخص یا شرکت که قبلا از این سایت ها استفاده کرده اند صحبت کرده و با مشکلات بسیار زیاد آنها آشنا شوید.